برای مشاوره هم اکنون با شماره 02144284620 تماس بگیرید

خدمات، تعمیرات و فروش آینه تاشو برقی توسان IX35 را از ما بخواهید

هیوندای توسان ix35 همیشه زیبایی خاصی داشته است. این کره‌ای گرچه ابتدا باوجود سانتافه و حتی ix55 کمی ازنظرها پنهان مانده بود و به لطف برادر بزرگ‌تر خود نتوانست فروش خوبی را در ابتدا تجربه کند، اما به سبب آنکه دیگر فیس لیفتی برای ix55 به بازار عرضه نشد، توانست خود را کمی بالا بکشد و رقیبی جدی برای کیا اسپورتیج قلمداد شود. ix35 از آن به بعد همواره در کانون توجه بوده است و اگر کسی به دنبال کراس‌اوور با سایزی قابل قبول بود، یکی از انتخاب‌های خود را به این اتومبیل اختصاص می‌داد. در این مقاله میخوایم درباره آپشن آینه تاشو برقی توسان IX35 هم صحبت کنیم.

هیوندای توسان ix35 یقینا می‌تواند یکی از بهترین کراس‌اوورهای موجود در بازار باشد. از نکات مثبت آن می‌توان به سنسورهای پارک عقب و جلو، دوربین دید عقب، رانندگی راحت و نرم، اتصال ساده به سیستم ناوبری و از نکات منفی آن به هندلینگ و سواری ضعیف‌تر نسبت به اسپورتیج، عمل کردن ضعیف موتور ۲.۴ لیتری در شتاب گیری ثانویه اشاره کرد. اگر به دنبال کراس‌اووری مناسب و کمی اسپرت هستید یقینا هیوندای ix35 توسان شایسته پول خرج کردن است!

آینه تاشو برقی توسان IX35

آینه تاشو برقی توسان IX35

تا حالا شده موقع رانندگی بخواین از بین دو تا ماشین رد شین و فضا اینقدر کمه باشه آینه ها تون گیر کنه !! و دوست داشتین ای کاش میتونستین از داخل ماشین آینه ها رو با ی دکمه تا کنید.

تا حالا توی کوچه پس کوچه ها ی تنگ موقع رانندگی آینه هاتون گیر کنه !! و دوست داشتین ای کاش میتونستین از داخل ماشین آینه ها رو با ی دکمه تا کنید.

تا حالا شده دوست داشته باشین موقعی که از ماشین پیاده میشین و قفلش میکنین هردوتا آینه بغل های ماشینتون به صورت اتوماتیک جمع ( تا) بشه !!!

تا حالا شده آینه های ماشینتون به ی مانعی مثل آینه های ی ماشین دیگه گیر کنه و به حالت نیمه باز بشه و برای تصحیحش بخواین بدون اینکه شیشه رو پایین بدین و دستتون رو بدین بیرون ( برای آینه سمت شاگرد که باید پیاده شین تا بتونین آینه رو درستش کنین ) این کارو انجام بدین !! و دلتون میخاس این کارو با فشار دادن ی دکمه انجام میدادین.

مزایای آینه تاشو برقی توسان IX35

  1. بالارفتن ضریب اطمینان سلامت آینه هنگام ترک خودرو
  2. رد شدن از معابر باریک
  3. برخورد آینه با خودروی دیگر و برگرداندن و تصحیح مجدد خودکار آن به موقعیت قبلی
  4. جمع کردن آینه ها هنگام شدید بودن بازتاب نور خودروهای پشت سری
  5. پارک کردن خودرو در فضای کم
  6. پارک کردن نزدیک دیوار
  7. باز و بسته شدن آینه هنگام باز و بسته کردن درها از طریق ریموت کنترل
  8. توقف خودکار آینه در هنگام برخورد با مانع
  9. قابلیت نصب استاندارد و استفاده از دسته سیم های كاملا” فابریك و استاندارد
  10. آسودگی رانندگی

تا حالا شده تو شب نور بالای ماشین پشت سری تو آینه های بغل چشماتو اذیت کنه و دلتون میخاس آینه بغل هاتون رو تا میکردین !!

نصب  آینه تاشو برقی  IX35 -‌توسان کاملا این مشکلات شما رو حل میکنه . آینه برقی به صورت اتوماتیک موقعی که درب ماشینو قفل میکنین ( با دزدگیر و یا کلید ) بسته میشه و موقعی که سوار خودرو میشین و سوییچ رو باز میکنین مجدد باز میشه . همچنین داخل ماشین کلیدی تعبیه میشه که آینه برقی با فشار دادن آن به صورت دستی باز و بسته میشه . برای دریافت آخرین قیمت آینه تاشو برقی  IX35 -‌توسان با بچه های فروش تماس بگیرین.

0/5 (0 Reviews)
1
سوالی هست در خدمتم؟
سلام. خوش اومدین. در خدمت شما هستم
Powered by