برای مشاوره هم اکنون با شماره 02144284620 تماس بگیرید

خدمات، تعمیرات و فروش آینه تاشو برقی تویوتا RAV4 را از ما بخواهید

تویوتا Rav4 را می‌توان به‌جرات یکی از بهترین مدل‌های تویوتا دانست که در ایران عرضه می‌شود. Rav4 در کلاس کراس اوورها قرار دارد و رقیبان کره‌ای چون هیوندای توسان، کیا اسپورتیج و در کشور خود مزدا CX-5 را در پیش روی دارد. در این مقاله میخوایم درباره آپشن آینه تاشو برقی تویوتا RAV4 صحبت کنیم.

در ایران طرفداران کراس اوورها بسیار زیاد هستند و گرچه برای بعضی ممکن و برای بسیاری محال است! تویوتا Rav4 با داشتن قیمت بالای خود باید توجیه مناسبی داشته باشد تا بتواند گزینه مناسبی در این کلاس به شمار آید. برای شناخت بیشتر شما با این اتومبیل، خلاصه بررسی مدل دیزلی آن را که توسط Caradvice انجام شده است، تقدیم‌تان می‌کنیم.

گرچه تویوتا Rav4 یک اتومبیل دوست‌داشتنی است اما لااقل در بازارهای جهانی رقیبانی سرسخت به نام‌های مزدا CX-5 و سوبارو فارستر و در ایران توسان و اسپورتیج دارد. از نکات مثبت آن می‌توان به‌راحتی در رانندگی، طراحی زیبا و از نکات منفی به گران بودن، داشتن رانندگی خانوادگی تا اسپرت اشاره کرد. اگر به دنبال اتومبیلی زیبا، اسپرت، شیک و خانوادگی هستید یقینا انتخاب شما می‌تواند تویوتا Rav4 باشد.

آینه تاشو برقی تویوتا RAV4

آینه تاشو برقی تویوتا RAV4

تا حالا شده موقع رانندگی بخواین از بین دو تا ماشین رد شین و فضا اینقدر کمه باشه آینه ها تون گیر کنه !! و دوست داشتین ای کاش میتونستین از داخل ماشین آینه ها رو با ی دکمه تا کنید.

تا حالا توی کوچه پس کوچه ها ی تنگ موقع رانندگی آینه هاتون گیر کنه !! و دوست داشتین ای کاش میتونستین از داخل ماشین آینه ها رو با ی دکمه تا کنید.

تا حالا شده دوست داشته باشین موقعی که از ماشین پیاده میشین و قفلش میکنین هردوتا آینه بغل های ماشینتون به صورت اتوماتیک جمع ( تا) بشه !!!

تا حالا شده آینه های ماشینتون به ی مانعی مثل آینه های ی ماشین دیگه گیر کنه و به حالت نیمه باز بشه و برای تصحیحش بخواین بدون اینکه شیشه رو پایین بدین و دستتون رو بدین بیرون ( برای آینه سمت شاگرد که باید پیاده شین تا بتونین آینه رو درستش کنین ) این کارو انجام بدین !! و دلتون میخاس این کارو با فشار دادن ی دکمه انجام میدادین.

مزایای آینه تاشو برقی تویوتا RAV4

  1. بالارفتن ضریب اطمینان سلامت آینه هنگام ترک خودرو
  2. رد شدن از معابر باریک
  3. برخورد آینه با خودروی دیگر و برگرداندن و تصحیح مجدد خودکار آن به موقعیت قبلی
  4. جمع کردن آینه ها هنگام شدید بودن بازتاب نور خودروهای پشت سری
  5. پارک کردن خودرو در فضای کم
  6. پارک کردن نزدیک دیوار
  7. باز و بسته شدن آینه هنگام باز و بسته کردن درها از طریق ریموت کنترل
  8. توقف خودکار آینه در هنگام برخورد با مانع
  9. قابلیت نصب استاندارد و استفاده از دسته سیم های كاملا” فابریك و استاندارد
  10. آسودگی رانندگی

تا حالا شده تو شب نور بالای ماشین پشت سری تو آینه های بغل چشماتو اذیت کنه و دلتون میخاس آینه بغل هاتون رو تا میکردین !!

نصب آینه تاشو برقی تویوتا RAV4 کاملا این مشکلات شما رو حل میکنه . آینه برقی به صورت اتوماتیک موقعی که درب ماشینو قفل میکنین ( با دزدگیر و یا کلید ) بسته میشه و موقعی که سوار خودرو میشین و سوییچ رو باز میکنین مجدد باز میشه . همچنین داخل ماشین کلیدی تعبیه میشه که آینه برقی با فشار دادن آن به صورت دستی باز و بسته میشه . برای دریافت آخرین قیمت آینه تاشو برقی تویوتا RAV4 با بچه های فروش تماس بگیرین.

0/5 (0 Reviews)
1
سوالی هست در خدمتم؟
سلام. خوش اومدین. در خدمت شما هستم
Powered by