برای مشاوره هم اکنون با شماره 02144284620 تماس بگیرید

خدمات، تعمیرات و فروش آینه تاشو برقی سانتافه IX45 را از ما بخواهید

سانتافه شاسی بلند سایز متوسط هیوندای می باشد و از سال ۲۰۰۰ وارد بازارهای جهانی شده و تاکنون حدود ۳ میلیون دستگاه از مدل های مختلف آن فروخته شده است. سومین نسل این خودرو در نمایشگاه بین المللی خودروی ۲۰۱۲ نیویورک رونمایی شد. اما با ورود نسل جدید به بازار خودروی دبی تعدادی از این خودرو وارد کشور شده است. در این مقاله میخوایم درباره آپشن آینه تاشو برقی سانتافه IX45 هم صحبت کنیم.

فرصتی پیش آمد تا سانتافه ۲۰۱۳ را در تبریز به چالش بکشیم و ببینیم آیا این خودرو در نسل جدید نیز می تواند بین خانواده های ایرانی محبوب باشد؟ زیبای شرقی (طراحی خارجی) : در نسل جدید سانتافه به تبعیت از تمام مدل های جدید پنجره شش ضلعی و خطوط شکسته حفظ شده است. چراغ های بزرگ روی سپر با چراغ های مه شکن ذوزنقه شکل در زیر سپر در هماهنگی کامل هستند. جلو پنجره با سه تکه کروم تزیین شده و لوگوی هیوندای روی آن ها نقش بسته است.

طراحی زیبای درپوش موتور و بدنه توجه هر بیننده ای را در خیابان به خود جلب می کند. برای ساخت بدنه این خودرو از همان تکنولوژی به کار رفته در ساخت بدنه هیوندای i40 استفاده شده بود که باعث شده در سال ۲۰۱۱ جایزه رقابت های طراحی بدنه خودرو اروپا به بدنه هیوندای i40 اهدا گردد. چراغ های عقب چندضلعی هستند و بالای آنها شیشه عقب زیر اسپویلر کوچک سقف قرار دارد. یک لوله اگزوز دوبل هم از زیر سپر بیرون آمده است. رینگ های ۱۹ اینچی پنج پره دوبل به رنگ مشکی و نقره ای در هر چه زیباتر دیده شدن خودرو کمک می کنند. این اندازه رینگ برای اولین بار در خودروهای شاسی بلند هیوندای استفاده شده است.

آینه تاشو برقی سانتافه IX45

آینه تاشو برقی سانتافه IX45

تا حالا شده موقع رانندگی بخواین از بین دو تا ماشین رد شین و فضا اینقدر کمه باشه آینه ها تون گیر کنه !! و دوست داشتین ای کاش میتونستین از داخل ماشین آینه ها رو با ی دکمه تا کنید.

تا حالا توی کوچه پس کوچه ها ی تنگ موقع رانندگی آینه هاتون گیر کنه !! و دوست داشتین ای کاش میتونستین از داخل ماشین آینه ها رو با ی دکمه تا کنید.

تا حالا شده دوست داشته باشین موقعی که از ماشین پیاده میشین و قفلش میکنین هردوتا آینه بغل های ماشینتون به صورت اتوماتیک جمع ( تا) بشه !!!

تا حالا شده آینه های ماشینتون به ی مانعی مثل آینه های ی ماشین دیگه گیر کنه و به حالت نیمه باز بشه و برای تصحیحش بخواین بدون اینکه شیشه رو پایین بدین و دستتون رو بدین بیرون ( برای آینه سمت شاگرد که باید پیاده شین تا بتونین آینه رو درستش کنین ) این کارو انجام بدین !! و دلتون میخاس این کارو با فشار دادن ی دکمه انجام میدادین.

تا حالا شده تو شب نور بالای ماشین پشت سری تو آینه های بغل چشماتو اذیت کنه و دلتون میخاس آینه بغل هاتون رو تا میکردین !!

نصب  آینه تاشو برقی سانتافه IX45 کاملا این مشکلات شما رو حل میکنه . آینه برقی به صورت اتوماتیک موقعی که درب ماشینو قفل میکنین ( با دزدگیر و یا کلید ) بسته میشه و موقعی که سوار خودرو میشین و سوییچ رو باز میکنین مجدد باز میشه . همچنین داخل ماشین کلیدی تعبیه میشه که آینه برقی با فشار دادن آن به صورت دستی باز و بسته میشه . برای دریافت آخرین قیمت آینه تاشو برقی  سانتافه IX45 با بچه های فروش تماس بگیرین.

 

0/5 (0 Reviews)
1
سوالی هست در خدمتم؟
سلام. خوش اومدین. در خدمت شما هستم
Powered by