برای مشاوره هم اکنون با شماره 02144284620 تماس بگیرید

خدمات، تعمیرات و فروش آینه تاشو برقی سوزوکی گراند ویتارا را از ما بخواهید

سوزوکی گراند ویتارا ، شاسی بلند با سابقه سوزوکی گراند ویتارا یکی از مطرح ترین SUV دو منظوره ی بازار ایران است. این خودرو توانست جایزه خودرو ایده آل سال ۲۰۰۸ را کسب کند. بیشترین امتیازات کسب شده توسط سوزوکی گراند ویتارا مربوط به میدان دید راننده، طراحی داخلی مناسب، مشخصات فنی مطابق با استانداردهای روز، چرخ و تایر مناسب، ایمنی خودرو و ورود و خروج راحت به خودرو است. در این مقاله میخوایم درباره آپشن آینه تاشو برقی سوزوکی گراند ویتارا هم صحبت کنیم.

مزایا و معایب سوزوکی گراند ویتارا
به کار بردن تجهیزات استاندارد و لوکس همانند بلوتوث، کنترل آب و هوای اتوماتیک و مسیر یاب ماهواره ای که این تجهیزات در میان رقبای ویتارا جزو تجهیزات سفارشی محسوب می‌شوند، نکته ی مثبت بزرگی برای این خودروست. دیگر خصیصه ی مثبت این خودرو چالاکی آن در پشت سر گذاشتن رقبایش نظیر هیوندای توسان در مسیرهای آف رود است.

و اما سراغ معایب برویم ، موتور ضعیف چهار سیلندر این خودرو از نظر تولید نیرو و مصرف سوخت ناامید کننده ظاهر می شود. موتور، تمام تلاش خود را برای تولید نیروی بیشتر به کار می‌برد، اما همین امر موجب بالا رفتن مصرف سوخت و عقب ماندن آن از سایر رقبایش شد. از دیگر نکات مورد توجه می‌توان به کیفیت رانندگی نامناسب آن را نام برد که موجب خستگی سرنشینان در مسیرهای طولانی می‌شود.

آینه تاشو برقی سوزوکی گراند ویتارا

آینه تاشو برقی سوزوکی گراند ویتارا

تا حالا شده موقع رانندگی بخواین از بین دو تا ماشین رد شین و فضا اینقدر کمه باشه آینه ها تون گیر کنه !! و دوست داشتین ای کاش میتونستین از داخل ماشین آینه ها رو با ی دکمه تا کنید.

تا حالا توی کوچه پس کوچه ها ی تنگ موقع رانندگی آینه هاتون گیر کنه !! و دوست داشتین ای کاش میتونستین از داخل ماشین آینه ها رو با ی دکمه تا کنید.

تا حالا شده دوست داشته باشین موقعی که از ماشین پیاده میشین و قفلش میکنین هردوتا آینه بغل های ماشینتون به صورت اتوماتیک جمع ( تا) بشه !!!

تا حالا شده آینه های ماشینتون به ی مانعی مثل آینه های ی ماشین دیگه گیر کنه و به حالت نیمه باز بشه و برای تصحیحش بخواین بدون اینکه شیشه رو پایین بدین و دستتون رو بدین بیرون ( برای آینه سمت شاگرد که باید پیاده شین تا بتونین آینه رو درستش کنین ) این کارو انجام بدین !! و دلتون میخاس این کارو با فشار دادن ی دکمه انجام میدادین.

تا حالا شده تو شب نور بالای ماشین پشت سری تو آینه های بغل چشماتو اذیت کنه و دلتون میخاس آینه بغل هاتون رو تا میکردین !!

نصب آینه تاشو برقی سوزوکی گراند ویتارا کاملا این مشکلات شما رو حل میکنه . آینه برقی به صورت اتوماتیک موقعی که درب ماشینو قفل میکنین ( با دزدگیر و یا کلید ) بسته میشه و موقعی که سوار خودرو میشین و سوییچ رو باز میکنین مجدد باز میشه . همچنین داخل ماشین کلیدی تعبیه میشه که آینه برقی با فشار دادن آن به صورت دستی باز و بسته میشه . برای دریافت آخرین قیمت آینه تاشو برقی سوزوکی گراند ویتارا با بچه های فروش تماس بگیرین.

0/5 (0 Reviews)
1
سوالی هست در خدمتم؟
سلام. خوش اومدین. در خدمت شما هستم
Powered by