برای مشاوره هم اکنون با شماره 02144284620 تماس بگیرید

خدمات، تعمیرات و فروش آینه تاشو برقی لندکروز

تویوتا لندکروزر GXR یکی از گران ترین و معروف ترین خودروهای شاسی بلند ساخت تویوتاست. این خودرو اولین بار در دهه ی پنجاه میلادی وارد بازار شد و در سال های مختلف با تغییرات جزیی یا عمده . همواره در سبد محصولات تویوتا حضور داشته است در این مقاله میخوایم درباره آپشن آینه تاشو برقی لندکروز هم صحبت کنیم.

در سال ۲۰۰۶ اندک تغییراتی در ظاهر این خودرو صورت گرفت و در مدل ۲۰۰۷ با موتور هشت سیلندر و شش سیلندر وارد ایران شد که به دلیل عملکرد خوب موتور و کیفیت ماندگار زبانزد بازار شده است.
تویوتا لندکروزر GXR تقریبا در تمامی نکات فنی شبیه خودروی لکسوس LX 470 است اما در زمینه ی امکانات ضعیف تر از برادر لوکسش است. در کابین این خودرو سه ردیف صندلی قرار دارد که می توان ردیف آخر را تا کرده و فضای بار خودرو را افزایش داد. طراحی داشبورد خودرو ساده و کاربردی است اما در مقایسه با خودروهای روز ، چندان برای مشتری جذاب نیست.

تویوتا لندکروزر GXR یک شاسی بلند واقعی است و بدنه و شاسی آن از یکدیگر جدا هستند.. ارتفاع این خودرو از سطح زمین نیز عدد مورد توجه ۲۵ سانتی متر است که نوید یک آفرودر واقعی را می دهد.همانند بسیاری دیگر از محصولات تویوتا و لکسوس ، این خودرو در زمینه ی ایمنی حرف های زیادی برای گفتن دارد و علی رغم گذشتن سالها از تولید آن ، همچنان با وجود مواردی همچون سیستم حفظ پایداری و سیستم کنترل کشش علاوه بر کیسه های هوا ؛ همرده ی بسیاری از تولیدات امروزه بازار قرار می گیرد.

آینه تاشو برقی لندکروز

آینه تاشو برقی لندکروز

تا حالا شده موقع رانندگی بخواین از بین دو تا ماشین رد شین و فضا اینقدر کمه باشه آینه ها تون گیر کنه !! و دوست داشتین ای کاش میتونستین از داخل ماشین آینه ها رو با ی دکمه تا کنید.

تا حالا توی کوچه پس کوچه ها ی تنگ موقع رانندگی آینه هاتون گیر کنه !! و دوست داشتین ای کاش میتونستین از داخل ماشین آینه ها رو با ی دکمه تا کنید.

تا حالا شده دوست داشته باشین موقعی که از ماشین پیاده میشین و قفلش میکنین هردوتا آینه بغل های ماشینتون به صورت اتوماتیک جمع ( تا) بشه !!!

تا حالا شده آینه های ماشینتون به ی مانعی مثل آینه های ی ماشین دیگه گیر کنه و به حالت نیمه باز بشه و برای تصحیحش بخواین بدون اینکه شیشه رو پایین بدین و دستتون رو بدین بیرون ( برای آینه سمت شاگرد که باید پیاده شین تا بتونین آینه رو درستش کنین ) این کارو انجام بدین !! و دلتون میخاس این کارو با فشار دادن ی دکمه انجام میدادین.

تا حالا شده تو شب نور بالای ماشین پشت سری تو آینه های بغل چشماتو اذیت کنه و دلتون میخاس آینه بغل هاتون رو تا میکردین !!

نصب آینه تاشو برقی لندکروز کاملا این مشکلات شما رو حل میکنه . آینه برقی به صورت اتوماتیک موقعی که درب ماشینو قفل میکنین ( با دزدگیر و یا کلید ) بسته میشه و موقعی که سوار خودرو میشین و سوییچ رو باز میکنین مجدد باز میشه . همچنین داخل ماشین کلیدی تعبیه میشه که آینه برقی با فشار دادن آن به صورت دستی باز و بسته میشه . برای دریافت آخرین قیمت آینه تاشو برقی لندکروز با بچه های فروش تماس بگیرین.

0/5 (0 Reviews)
1
سوالی هست در خدمتم؟
سلام. خوش اومدین. در خدمت شما هستم
Powered by