برای مشاوره هم اکنون با شماره 02144284620 تماس بگیرید

خدمات، تعمیرات و فروش آینه تاشو برقی لیفان ۸۲۰

لیفان ۸۲۰ در سال ۲۰۱۴ توسط کمپانی لیفان در کشور چین رونمایی شد. این خودرو که در کلاس D قرار دارد در ایران هم به وسیله ی کرمان موتور مونتاژ و عرضه می گردد. لیفان ۸۲۰ در کشور چین در ۲ نسخه عرضه می شود ولی در ایران فقط با نسخه ۲٫۴ لیتری ارائه می شود. در این مقاله میخوایم درباره آپشن آینه تاشو برقی لیفان ۸۲۰ هم صحبت کنیم.

درباره ی طراحی این خودروی هم باید گفت که مهندسین کمپانی چینی در نمای داخلی و فرم کلی کپی کاری زیادی را از مدل ۲۰۱۲ تویوتا کمری انجام داده اند به طوری که داشبورد لیفان ۸۲۰ به طور کلی داشبورد تویوتا کمری ۲۰۱۲ است. در بخش ظاهری هم از کپی کاری ترکیبی بهره برده اند

آینه تاشو برقی لیفان 820

آینه تاشو برقی لیفان ۸۲۰

تا حالا شده موقع رانندگی بخواین از بین دو تا ماشین رد شین و فضا اینقدر کمه باشه آینه ها تون گیر کنه !! و دوست داشتین ای کاش میتونستین از داخل ماشین آینه ها رو با ی دکمه تا کنید.

تا حالا توی کوچه پس کوچه ها ی تنگ موقع رانندگی آینه هاتون گیر کنه !! و دوست داشتین ای کاش میتونستین از داخل ماشین آینه ها رو با ی دکمه تا کنید.

تا حالا شده دوست داشته باشین موقعی که از ماشین پیاده میشین و قفلش میکنین هردوتا آینه بغل های ماشینتون به صورت اتوماتیک جمع ( تا) بشه !!!

تا حالا شده آینه های ماشینتون به ی مانعی مثل آینه های ی ماشین دیگه گیر کنه و به حالت نیمه باز بشه و برای تصحیحش بخواین بدون اینکه شیشه رو پایین بدین و دستتون رو بدین بیرون ( برای آینه سمت شاگرد که باید پیاده شین تا بتونین آینه رو درستش کنین ) این کارو انجام بدین !! و دلتون میخاس این کارو با فشار دادن ی دکمه انجام میدادین.

تا حالا شده تو شب نور بالای ماشین پشت سری تو آینه های بغل چشماتو اذیت کنه و دلتون میخاس آینه بغل هاتون رو تا میکردین !!

نصب آینه تاشو برقی لیفان ۸۲۰ کاملا این مشکلات شما رو حل میکنه . آینه برقی به صورت اتوماتیک موقعی که درب ماشینو قفل میکنین ( با دزدگیر و یا کلید ) بسته میشه و موقعی که سوار خودرو میشین و سوییچ رو باز میکنین مجدد باز میشه . همچنین داخل ماشین کلیدی تعبیه میشه که آینه برقی با فشار دادن آن به صورت دستی باز و بسته میشه . برای دریافت آخرین قیمت آینه تاشو برقی لیفان ۸۲۰ با بچه های فروش تماس بگیرین.

0/5 (0 Reviews)
1
سوالی هست در خدمتم؟
سلام. خوش اومدین. در خدمت شما هستم
Powered by