برای مشاوره هم اکنون با شماره 02144284620 تماس بگیرید

خدمات، تعمیرات و فروش آینه تاشو برقی لیفان x50

لیفان X50 محصولی از کرمان موتور ، خودروساز خصوصی کشورمان است که سابقه ی نسبتا طولانی در ارایه خودروهای کم استهلاک به بازار ایران دارد. در سال های اخیر به واسطه ی محدودیت های ایجاد شده در همکاری با خودروسازان مطرح ، کرمان موتور دست به تولید مدل های مختلفی از جک و لیفان زده که تا حدود زیادی توانستند در بازار ایران به موفقیت برسند. در این مقاله میخوایم درباره آپشن آینه تاشو برقی لیفان x50 هم صحبت کنیم.

طراحی لیفان X50 در جلو شباهت به مدل های اوپل و در عقب شباهت به آلفارومئو جولیتا دارد که برای مشتری ایرانی جذاب است. رینگ های کرومی خودرو نیز طرحی زیبا دارند و در کل می توان چهره ی لیفان X50 را خوب و قابل قبول توصیف کرد.

در بحث قوای فنی لیفان X50 همانند بسیاری از هم رده ای هایش از موتور ۱۵۰۰ سی سی بهره می برد که در ترکیب با گیربکس CVT ، گزینه ای ایده آل برای مصارف شهری یا برای کسانی است که مایل به کمینه کردن مصرف سوخت هستند. از جمله مزایای این خودرو ، توسعه بر اساس شاسی شرکت MIRA است که برندی معروف در این حوزه به شمار می رود.

آینه تاشو برقی لیفان x50

آینه تاشو برقی لیفان x50

تا حالا شده موقع رانندگی بخواین از بین دو تا ماشین رد شین و فضا اینقدر کمه باشه آینه ها تون گیر کنه !! و دوست داشتین ای کاش میتونستین از داخل ماشین آینه ها رو با ی دکمه تا کنید.

تا حالا توی کوچه پس کوچه ها ی تنگ موقع رانندگی آینه هاتون گیر کنه !! و دوست داشتین ای کاش میتونستین از داخل ماشین آینه ها رو با ی دکمه تا کنید.

تا حالا شده دوست داشته باشین موقعی که از ماشین پیاده میشین و قفلش میکنین هردوتا آینه بغل های ماشینتون به صورت اتوماتیک جمع ( تا) بشه !!!

تا حالا شده آینه های ماشینتون به ی مانعی مثل آینه های ی ماشین دیگه گیر کنه و به حالت نیمه باز بشه و برای تصحیحش بخواین بدون اینکه شیشه رو پایین بدین و دستتون رو بدین بیرون ( برای آینه سمت شاگرد که باید پیاده شین تا بتونین آینه رو درستش کنین ) این کارو انجام بدین !! و دلتون میخاس این کارو با فشار دادن ی دکمه انجام میدادین.

تا حالا شده تو شب نور بالای ماشین پشت سری تو آینه های بغل چشماتو اذیت کنه و دلتون میخاس آینه بغل هاتون رو تا میکردین !!

نصب آینه تاشو برقی لیفان x50 کاملا این مشکلات شما رو حل میکنه . آینه برقی به صورت اتوماتیک موقعی که درب ماشینو قفل میکنین ( با دزدگیر و یا کلید ) بسته میشه و موقعی که سوار خودرو میشین و سوییچ رو باز میکنین مجدد باز میشه . همچنین داخل ماشین کلیدی تعبیه میشه که آینه برقی با فشار دادن آن به صورت دستی باز و بسته میشه . برای دریافت آخرین قیمت آینه تاشو برقی لیفان x50 با بچه های فروش تماس بگیرین.

    0/5 (0 Reviews)
    1
    سوالی هست در خدمتم؟
    سلام. خوش اومدین. در خدمت شما هستم
    Powered by