برای مشاوره هم اکنون با شماره 02144284620 تماس بگیرید

خدمات، تعمیرات و فروش آینه تاشو برقی پژو ۲۰۷ را از ما بخواهید

پژو ۲۰۷ ارایه شده در ایران در حقیقت نسخه ی فیس لیفتی از مدل معروف ۲۰۶ است که با پسوند i ، مدلی توسعه یافته شده برای بازار کشورهای در حال توسعه بود و مدل اصلی ۲۰۷ که در اروپا حضور دارد به بازار ایران راه نیافت. این خودرو از سال ۸۸ تا ۹۱ در خط تولید ایران خودرو مونتاژ گردید و سپس به دلیل اعمال تحریم های بین المللی ، تولید آن متوقف شد. در این مقاله میخوایم درباره آپشن آینه تاشو برقی پژو ۲۰۷ صحبت کنیم.

در زمینه ی قوای فنی ، پژو ۲۰۷ تفاوتی با مدل ۲۰۶ ندارد و به همان پیشرانه و جعبه دنده ی پنج سرعته ی دستی یا چهار سرعته ی اتوماتیک مجهز است. در نمای جلو و عقب چراغ های خودرو تغییراتی را تجربه کرده اند و سپر جلو نیز حجیم تر شده است.

در داخل کابین نیز از تریم مشکی با نوارهای طوسی رنگ استفاده شده و سیستم صوتی و تهویه ی هوای آن با مدل ۲۰۶ یکی است، اما فرمان سه شاخه ی و صفحه ی نشانگر جدید با ۲۰۶ متفاوت هستند. یکی از مهم ترین ایرادات این خودرو را باید دید ضعیف آن برشمرد که در کنار آینه های نه چندان بزرگ ، رانندگی در مکان های تنگ را سخت می کنند.

پژو ۲۰۷ پس از رفع تحریم ها مجددا به خط تولید ایران خودرو برگشته و با سطح امکانات بالاتری ارایه می شود ، اما باید گفت که مانند بسیاری دیگر از خودروهای ایرانی ، نمونه های قدیمی هم چون مدل ۸۹ عملکرد فنی و کیفی بسیار بهتری از نمونه های امروزی با تجهیزات غیر فرانسوی دارند.

آینه تاشو برقی پژو 207

آینه تاشو برقی پژو ۲۰۷

تا حالا شده موقع رانندگی بخواین از بین دو تا ماشین رد شین و فضا اینقدر کمه باشه آینه ها تون گیر کنه !! و دوست داشتین ای کاش میتونستین از داخل ماشین آینه ها رو با ی دکمه تا کنید.

تا حالا توی کوچه پس کوچه ها ی تنگ موقع رانندگی آینه هاتون گیر کنه !! و دوست داشتین ای کاش میتونستین از داخل ماشین آینه ها رو با ی دکمه تا کنید.

تا حالا شده دوست داشته باشین موقعی که از ماشین پیاده میشین و قفلش میکنین هردوتا آینه بغل های ماشینتون به صورت اتوماتیک جمع ( تا) بشه !!!

تا حالا شده آینه های ماشینتون به ی مانعی مثل آینه های ی ماشین دیگه گیر کنه و به حالت نیمه باز بشه و برای تصحیحش بخواین بدون اینکه شیشه رو پایین بدین و دستتون رو بدین بیرون ( برای آینه سمت شاگرد که باید پیاده شین تا بتونین آینه رو درستش کنین ) این کارو انجام بدین !! و دلتون میخاس این کارو با فشار دادن ی دکمه انجام میدادین.

مزایای آپشن آینه تاشو برقی پژو ۲۰۷

  1. بالارفتن ضریب اطمینان سلامت آینه هنگام ترک خودرو
  2. رد شدن از معابر باریک
  3. برخورد آینه با خودروی دیگر و برگرداندن و تصحیح مجدد خودکار آن به موقعیت قبلی
  4. جمع کردن آینه ها هنگام شدید بودن بازتاب نور خودروهای پشت سری
  5. پارک کردن خودرو در فضای کم
  6. پارک کردن نزدیک دیوار
  7. باز و بسته شدن آینه هنگام باز و بسته کردن درها از طریق ریموت کنترل
  8. توقف خودکار آینه در هنگام برخورد با مانع
  9. قابلیت نصب استاندارد و استفاده از دسته سیم های كاملا” فابریك و استاندارد
  10. آسودگی رانندگی

تا حالا شده تو شب نور بالای ماشین پشت سری تو آینه های بغل چشماتو اذیت کنه و دلتون میخاس آینه بغل هاتون رو تا میکردین !!

نصب آینه تاشو برقی پژو ۲۰۷ کاملا این مشکلات شما رو حل میکنه . آینه برقی به صورت اتوماتیک موقعی که درب ماشینو قفل میکنین ( با دزدگیر و یا کلید ) بسته میشه و موقعی که سوار خودرو میشین و سوییچ رو باز میکنین مجدد باز میشه . همچنین داخل ماشین کلیدی تعبیه میشه که آینه برقی با فشار دادن آن به صورت دستی باز و بسته میشه . برای دریافت آخرین قیمت آینه تاشو برقی پژو ۲۰۷ با بچه های فروش تماس بگیرین.

0/5 (0 Reviews)
1
سوالی هست در خدمتم؟
سلام. خوش اومدین. در خدمت شما هستم
Powered by