برای مشاوره هم اکنون با شماره 02144284620 تماس بگیرید

تبدیل آینه هیوندا i10‌ به آینه تاشو برقی

هیوندایی i10 به‌ عنوان کوچکترین محصول این شرکت کره‌ای شناخته می‌شود که از پلتفرمی مشابه با کیاپیکانتو بهره می‌برد. بنابراین این خودرو از فرم و ابعادی مشابه کیا پیکانتو بهره می‌برد. هیوندایی i10 به‌دلیل ابعاد کوچک، کیفیت عالی و قیمت مناسب در بسیاری از کشورهای اروپایی محبوبیت دارد. مراحل طراحی و مهندسی i10 در Russelsheim آلمان صورت گرفته و در ترکیه نیز تولید می‌شود. البته نمونه‌ای که در ترکیه ساخته می‌شود صرفا برای کشورهای اروپایی است و به‌عنوان بهترین مدل از خودروهای i10 شناخته می‌شود.  در این مقاله میخوایم درباره آپشن آینه تاشو برقی هیوندا i10 صحبت کنیم.

به تازگی هیوندای نسل جدید i10 را معرفی نموده و بزودی شاهد عرضه آن خواهیم بود ولی از آنجایی که، بیشتر مواقع در کشور ما نسل قدیمی‌تر خودروها مونتاژ می‌شود ما جزئیات مدل‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۷ این خودرو را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

  آینه تاشو برقی i10 هیوندا

  آینه تاشو برقی i10 هیوندا

  تا حالا شده موقع رانندگی بخواین از بین دو تا ماشین رد شین و فضا اینقدر کمه باشه آینه ها تون گیر کنه !! و دوست داشتین ای کاش میتونستین از داخل ماشین آینه ها رو با ی دکمه تا کنید.
  تا حالا توی کوچه پس کوچه ها ی تنگ موقع رانندگی آینه هاتون گیر کنه !! و دوست داشتین ای کاش میتونستین از داخل ماشین آینه ها رو با ی دکمه تا کنید.

  تا حالا شده دوست داشته باشین موقعی که از ماشین پیاده میشین و قفلش میکنین هردوتا آینه بغل های ماشینتون به صورت اتوماتیک جمع ( تا) بشه !!!
  تا حالا شده آینه های ماشینتون به ی مانعی مثل آینه های ی ماشین دیگه گیر کنه و به حالت نیمه باز بشه و برای تصحیحش بخواین بدون اینکه شیشه رو پایین بدین و دستتون رو بدین بیرون ( برای آینه سمت شاگرد که باید پیاده شین تا بتونین آینه رو درستش کنین ) این کارو انجام بدین !! و دلتون میخاس این کارو با فشار دادن ی دکمه انجام میدادین.

  مزایای آپشن آینه تاشو برقی هیوندا i10

  1. بالارفتن ضریب اطمینان سلامت آینه هنگام ترک خودرو
  2. رد شدن از معابر باریک
  3. برخورد آینه با خودروی دیگر و برگرداندن و تصحیح مجدد خودکار آن به موقعیت قبلی
  4. جمع کردن آینه ها هنگام شدید بودن بازتاب نور خودروهای پشت سری
  5. پارک کردن خودرو در فضای کم
  6. پارک کردن نزدیک دیوار
  7. باز و بسته شدن آینه هنگام باز و بسته کردن درها از طریق ریموت کنترل
  8. توقف خودکار آینه در هنگام برخورد با مانع
  9. قابلیت نصب استاندارد و استفاده از دسته سیم های كاملا” فابریك و استاندارد
  10. آسودگی رانندگی

  تا حالا شده تو شب نور بالای ماشین پشت سری تو آینه های بغل چشماتو اذیت کنه و دلتون میخاس آینه بغل هاتون رو تا میکردین !!
  نصب آینه تاشو برقی هیوندا i10 کاملا این مشکلات شما رو حل میکنه . آینه برقی به صورت اتوماتیک موقعی که درب ماشینو قفل میکنین ( با دزدگیر و یا کلید ) بسته میشه و موقعی که سوار خودرو میشین و سوییچ رو باز میکنین مجدد باز میشه . همچنین داخل ماشین کلیدی تعبیه میشه که آینه برقی با فشار دادن آن به صورت دستی باز و بسته میشه . برای دریافت آخرین قیمت آینه تاشو برقی هیوندا i10 با بچه های فروش تماس بگیرین.

  0/5 (0 Reviews)
  1
  سوالی هست در خدمتم؟
  سلام. خوش اومدین. در خدمت شما هستم
  Powered by