برای مشاوره هم اکنون با شماره 02144284620 تماس بگیرید

خدمات، تعمیرات و فروش آینه تاشو برقی MVM X33 را از ما بخواهید

رشد کیفیت طراحی در تمام خودروهای چینی دیده می‌شود. اگر چه این خودروسازان در دنیا به اسم کپی‌کاران بزرگ شناخته می‌شوند اما نباید از رشد سریع صنعت این کشور چشم‌پوشی کرد. چری با استخدام طراحان بزرگ، سعی دارد به یک زبان طراحی مخصوص خود دست پیدا کند و بیشتر تمرکزش را بر ارایه خودروهای اسپرت گذاشته است که در بیشتر محصولات این برند قابل مشاهده است. ام‌وی‌ام X33S از لحاظ ظاهری، بسیار بهتر از قبل شده. در این مقاله میخوایم درباره آپشن آینه تاشو برقی MVM X33 صحبت کنیم.

در خودرو نشانه‌های اسپرت شدن بیشتر قابل مشاهده است و آن را می‌توانید در طراحی زیبای چراغ‌های جلو مشاهده کنید. استفاده از چراغ‌های روشنایی روز باعث شده ایکس‌۳۳ جدید، چیزی در طراحی کم نداشته باشد. در بخش عقب خودرو، چری با تغییرات جزئی سعی کرده تا اسپرت بودن خودرو را در بخش انتهایی نیز نمایش دهد. در نمای جانبی به جز سایز کوچک چرخ‌ها، بخش ضعیف دیگری دیده نمی‌شود.

آینه تاشو برقی MVM X33

آینه تاشو برقی MVM X33

تا حالا شده موقع رانندگی بخواین از بین دو تا ماشین رد شین و فضا اینقدر کمه باشه آینه ها تون گیر کنه !! و دوست داشتین ای کاش میتونستین از داخل ماشین آینه ها رو با ی دکمه تا کنید.

تا حالا توی کوچه پس کوچه ها ی تنگ موقع رانندگی آینه هاتون گیر کنه !! و دوست داشتین ای کاش میتونستین از داخل ماشین آینه ها رو با ی دکمه تا کنید.

تا حالا شده دوست داشته باشین موقعی که از ماشین پیاده میشین و قفلش میکنین هردوتا آینه بغل های ماشینتون به صورت اتوماتیک جمع ( تا) بشه !!!

تا حالا شده آینه های ماشینتون به ی مانعی مثل آینه های ی ماشین دیگه گیر کنه و به حالت نیمه باز بشه و برای تصحیحش بخواین بدون اینکه شیشه رو پایین بدین و دستتون رو بدین بیرون ( برای آینه سمت شاگرد که باید پیاده شین تا بتونین آینه رو درستش کنین ) این کارو انجام بدین !! و دلتون میخاس این کارو با فشار دادن ی دکمه انجام میدادین.

مزایای آپشن آینه تاشو برقی MVM x33

  1. بالارفتن ضریب اطمینان سلامت آینه هنگام ترک خودرو
  2. رد شدن از معابر باریک
  3. برخورد آینه با خودروی دیگر و برگرداندن و تصحیح مجدد خودکار آن به موقعیت قبلی
  4. جمع کردن آینه ها هنگام شدید بودن بازتاب نور خودروهای پشت سری
  5. پارک کردن خودرو در فضای کم
  6. پارک کردن نزدیک دیوار
  7. باز و بسته شدن آینه هنگام باز و بسته کردن درها از طریق ریموت کنترل
  8. توقف خودکار آینه در هنگام برخورد با مانع
  9. قابلیت نصب استاندارد و استفاده از دسته سیم های كاملا” فابریك و استاندارد
  10. آسودگی رانندگی

تا حالا شده تو شب نور بالای ماشین پشت سری تو آینه های بغل چشماتو اذیت کنه و دلتون میخاس آینه بغل هاتون رو تا میکردین !!

نصب آینه تاشو برقی MVM x33 کاملا این مشکلات شما رو حل میکنه . آینه برقی به صورت اتوماتیک موقعی که درب ماشینو قفل میکنین ( با دزدگیر و یا کلید ) بسته میشه و موقعی که سوار خودرو میشین و سوییچ رو باز میکنین مجدد باز میشه . همچنین داخل ماشین کلیدی تعبیه میشه که آینه برقی با فشار دادن آن به صورت دستی باز و بسته میشه . برای دریافت آخرین قیمت آینه تاشو برقی MVM x33 با بچه های فروش تماس بگیرین.

0/5 (0 Reviews)
1
سوالی هست در خدمتم؟
سلام. خوش اومدین. در خدمت شما هستم
Powered by